Dažniausi klausimai

Dažniausi klausimai

* Ar siuvate pagal individualius užsakymus? Taip, siuvame.

* Kokia kaina? Kaina priklauso nuo daugelio dalykų norų, komplektacijos, išmatavimų. Tad norint, kad paskaičiuotume Jums kainą, turite būtinai nurodyti šiuos aspektus.

* Kiek laiko užtrunka pasiuvimas? Visais atvejais gaminius siuvame, kadangi juos Jūs komplektuojatės. Gaminimo laikas užtrunka 3-8 d.d., tačiau visada stengiamės užsakymus įvykdyti kuo skubiau. Esant poreikui gauti greičiau nei nurodytas laikas susiekite, kad galėtume aptarti pristatymo laiką.

* Ar galiu grąžinti? Taip, net ir individualiai pateiktus užsakymus galite grąžinti, tačiau jie neturi būti praradę prekinės išvaizdos.

* Ar komplektai su užtrauktukais? Antklodės užvalkalas visada siuvamas su užtrauktuku, pagalvės voko principu. Tačiau pagedaujant ir į pagalvės užvalkalus galime įsiūti užtrauktukus.

* Ar tikrai tai 100% medvilnė? Taip, tikrai. Savo gaminių pasiuvimui naudojame 100% sertifikuotą medvilnę. Kuri atitinka visus keliamus reikalavimus.

* Ar nesusitrauks po skalbimo? Natūralus pluoštas linkęs trauktis, todėl visus gaminius siuvame kiek didesnius.

* Ar galima džiovinti džiovyklėje? Nei vieno natūralaus pluošto nerekomenduojama džiovinti džiovyklėje. Kadangi joje yra aukšta temperatūra gaminys gali pasitraukti daugiau nei numatyta, prarasti savo spalvas ir t.t.

* Ar prisiuvamos etiketės? Taip, gaminiai turi prisiūtas priežiūros etiketes. Tad visada galima pasitikslinti kaip gaminį prižiūrėti.

Visada stengiamės rasti sprendimą, kuris tenkins abi puses. O tai ir yra svarbiausia šiame procese.


Dažniausi klausimai

Žirniukas.lt

svetainėje Spa 16, 2023

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Susiekite su mumis

+370-674-64942

info@zirniukas.lt

Darbo laikas:

Darbo dienomis

Šeštadienį:

Sekmadienį:

9:00-17:00

10:00-13:00

nedirbame