Sveiki atvykę į mūsų internetinę parduotuvę!

 

Mūsų asortimente gyvena patogiausi ir jaukiausi patalai mažiems ir dideliems bei kiti miego aksesuarai. Džiaugiamės būdami Lietuvos gamintojai! 

 

Žinome, kaip svarbu, kad įsigyta prekė būtų kokybiška ir tarnautų ilgai. Tad audinius renkamės kruopščiai ir atsakingai - visa mūsų produkcija gaminama tik iš 100% natūralios medvilnės (audiniai turi STANDARD 100 by OEKO-TEX žymą). Šie audiniai nealergizuoja yra saugūs bei tinkami patiems mažiausiems. 

 

Nuo senų laikų medvilnė žinoma, kaip tvarus, patikimas audinys. Kadangi tai natūralus pluoštas – jis nesiburbuliuoja, komfortiškas naudoti šaltuoju ir šiltuoju sezonu, puikiai sugeria ir garina drėgmę, o tinkamai prižiūrimas ilgai tarnauja

 

Siuvant vaikams labai svarbu saugumas – tad mūsų asortimente esantys produktai neturi tokių nereikalingų detalių kaip karoliukai, raišteliai ir panašiai, o patalynės dekoracijos atsakingai apgalvotos.

Ilgaamžiškumą užtikrina siuvimas palenkimo principu, tad jos neyra, nebrigsta ar kaip kitaip nesusigadina net ir po keletos skalbimų. Kuriame vaikams saugią miego aplinką.

 

Žirniuko slypi ir graži istorija - esu trijų vaikučių mama ir būtent vaikai mane atvedė čia. Gimus pirmagimiui norėjau tik kokybiškų pataliukų, juk miegas ir aplinka, kurioje miegame yra tokia svarbi augančiam mažyliui. Rinkoje neradau nieko kas už protingą kainą atitiktų lūkesčius, tad liko veiklos imtis pačiai!  
Viskas, ką savo asortimente siūlome jums yra išmėginta ir patvirtinta mano pačios vaikų. 

Kadangi pati esu mama, iš patirties žinau ko iš tikrųjų reikia vaikams. Esame už protingą bei atsakingą vartojimą

 

Priimame individualius užsakymus, mielai padedame išsirinkti kokybiškas medžiagas, supažindiname su savo kuriamais produktais. Gyvai mus aplankyti galite VILNIAUS G. 55A, VIEVIS, 18 PAVILJONAS, ŽIRNIUKAS.LT 

 

Ačiū, kad savo ir savo vaikų kokybišką miegą patikite mums!

 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Susiekite su mumis

+370-674-64942

info@zirniukas.lt

Darbo laikas:

Darbo dienomis

Šeštadienį:

Sekmadienį:

9:00-17:00

10:00-13:00

nedirbame