PATALYNĖS PRIEŽIŪRA

* Medvilninių gaminių skalbimas 

Medvilninius gaminius galima skalbti neaukštensėje nei 40 laipsnių temperatūroje. Šiuos gaminius geriausia skalbti išvirkščioje pusėje, skalbimas galimas tiek rankomis, tiek automatinėmis mašinomis.

Skalbiant automatinėmis mašinomis rekomenduoja medvilninius gaminius gręžti 600 apsukų, kad gaminiai neprarastų savo išvaizdos. 

Gaminius, kurie turi užpildus: apsaugėlės, pagalvės ir t.t. geriausia skalbti rankomis.

Tiek vienus, tiek kitus džiovinti įprastai.

Šie gaminiai lyginami su neaukštesne nei 150 laipsnių temperatūra.

Džiovinti galima įprastai: vertikaliai ar horizontaliai.

 

* Kokias skalbimo priemones naudoti?

Rekomenduojame gaminius skalbti su jiems skirtomis priemonėmis, t.y. jei gaminys spalvotas naudoti skalbimo priemones TIK spalvotiems audiniams, jei baltas TIK baltiems. Taip pat prieš skalbimą rekomenduojame visus skalbinius išsirūšiuoti.

 

* Kaip dažnai reikia skalbti patalynę?

Visą naudojma patalynę patariama skalbti bent vieną kartą per savaitę.

 

* Ar po skalbimo spalvos nenublunka?

Atsakingai prižiūrint mūsų gaminius, taip kaip nurodyta rekomendacijose, bei skalbiant su neagresyviomis skalbimo priemonėmis, gaminiai nenublunka. Tačiau reikia turėti omenyje, kad išskalbus aukštesnėje temperatūroje audinys nubluks.

 

* Ar po skalbimo audinys traukiasi?

Mes siūlome tik natūralių pluoštų gaminius, tad natūralu, kad po skalbimo audinys pasitraukia. Įsigydami pas mus gaminius galite būti ramūs, kad net ir po skalbimo juos užvilksite ant patalų, kadangi gaminiai siuvami 5-7 cm didesni. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad tai negalioja, jei gaminiai yra skalbiami jiems nepritaikytoje vandens teperatūroje.